O mnie – Kasia Piątek i Pozytywna Fotografia

Witam, nazywam się Kasia Piątek i mam ogromne szczęście od wielu lat zajmować się fotografią ślubną. Jestem troszkę szurniętą mamą dwóch małych łobuzów, i wielką szczęściarą bo kocham swoją prace. Moja Fotografia ślubna to przede wszystkim żywy reportaż ślubny, priorytetem jest utrwalanie piękna i wspaniałość chwil, a jednocześnie bycie niewidocznym. Głównym zadaniem fotografa ślubnego, według mojej teorii, to wydobyć magię z każdego gestu, pocałunku, uchwycenie skrywanej łzy, uścisku, szczerych emocji.

Kasia-Piątek-Pozytywna-Fotografia

Nigdy nie ingeruję w tok zdarzeń, pragnę tylko zatrzymywać czas bo fotografia ślubna powinna być opowieścią wyjątkowej historii i zostać na długie lata jako najpiękniejsza i najprawdziwsza opowieść o miłości dwojga ludzi. Dlatego niezwykle istotne jest, aby Wasz fotograf miał wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej, był świadomy wagi swojego zadania, ale przede wszystkim aby za profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem stała też pasja. Fotograf ślubny powinien dokładnie wiedzieć, czego państwo młodzi oczekują od niego i jaką fotografię ślubną chcieli by dostać.

Ja stawiam głównie na reportaż ślubny, ograniczam do minimum zdjęcia ustawiane, staram się nigdy nie ingerować swoją osobą w Wasz dzień, jestem bardzo szczęśliwa, że mogę uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu razem z Wami, ale staram się być niewidocznym fotografem. Wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych, wiąże się z zaangażowaniem fotografa nie tylko podczas ceremonii, czy pleneru ślubnego, ale jesteśmy w ciągłym kontakcie także przed jak i po ślubie. Zawsze staram się indywidualnie podchodzić do każdego zlecenia.

Mieszkam w Trójmieście i to Gdynia od wielu lat jest moim domem. Śluby, poza Gdynią, Gdańskiem i Kaszubami fotografuję głównie na terenie Warszawy i okolic, bo pochodzę z Otwocka. Znam doskonale Warszawę i odkąd nie mieszkam tutaj zakochałam się w niej od nowa. Dlatego mogę o sobie powiedzieć że jestem głównie Fotografem Ślubnym w Warszawie. Mam nadzieję, że właśnie tutaj odnaleźliście odpowiedź na Wasze potrzeby i oczekiwania i że wkrótce będę miała przyjemność uwiecznić Wasze magiczne chwile. Mogę obiecać, że będzie to Wasz najlepszy wybór.